support

راه اندازی وب سایت شروع یک تجارت و کسب و کار می باشد و به هیچ عنوان اینگونه نیست که افراد فقط با راه اندازی وب سایت به موفقیت برسند. نکته مهم برای یک وب سایت نگهداری دقیق و درست است. یک سایت باید دائما فعالیت داشته و پویا باشد تا بتواند کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند.

جدای از مباحث سئو شما باید پشتیبانی سایت خود را به افرادی متخصص واگذار کنید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود. یک وب سایت موفق نیاز به پشتیبانی منظم و دقیق از سمت افراد متخصص دارد تا بتواند دوام و بقای خود را در دنیای مجازی حفظ کند. اگر از سایت خود پشتیبانی نکنید و خطاهای احتمالی را برطرف نکنید این مشکلات و خطاها روز به روز بیشتر شده و گاهی مشکلات غیرقابل ترمیمی را برای سایت بوجود میاورند.

پشتیبانی وب سایت مستلزم به توجه و رسیدگی زیادی است که تنها از عهده افراد متخصص این کار بر می آید. ما با بررسی و تحلیل برآورد تقاضاى مشتریان در زمینه نیاز به خدمات پشتیبانی و طراحی سایت ، همچنین بر اساس سابقه کاری اختصاصی در این زمینه برمبنای نیازها و خواسته های مشتریان اقدام به طرح ریزی خدمات پشتیبانی برای تامین این تقاضای مشتریان برآمدیم.

می توانید پشتیبانی وب سایت خود را به متخصصین تیم ماهدیس وب بسپارید و دیگر دغدغه ای برای بک آپ گیری از سایت، امنیت، بروزرسانی افزونه ها و… نداشته باشید

مشاهده تعرفه های پشتیبانی و نگهداری

گروه ماهدیس وب از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب , به منظور طرح,توسعه کاربرد نرم افزارهای مبتنی بر وب اغاز نمود.

logo-samandehi
تهران
ساعت 8 الی 18
09128364674
09128364675
© 2018 کلیه حقوق مادی و معنوی برای ماهدیس وب محفوظ میباشد.